Партнер Вашого бізнесу
Однією з наших ключових практик є захист бізнесу та антирейдерство
Надійний захисник у кримінальному процесі
Здійснюємо захист та представництво інтересів у всіх категоріях кримінальних проваджень
Ефективний представник Ваших інтересів
Здійснюємо представництво інтересів в цивільному, господарському та адміністративному процесі
Предыдущая
Следующая

Наші досягнення

Практики

Кримінальне право і процес

Захищаємо та представляємо інтереси клієнтів на всіх стадіях кримінального процесу, у тому числі під час обшуків, допитів, обрання запобіжних заходів, проведенні інших слідчих та процесуальних дій. Повертаємо вилучене майно та забезпечуємо скасування арештів майна і банківських рахунків. Захищаємо у справах про екстрадицію.

Захист бізнесу і антирейдерство

Проводимо комплекс заходів для забезпечення юридичної та економічної безпеки бізнесу, протидії рейдерським захопленням підприємства. Здійснюємо захист бізнесу при корпоративних конфліктах чи тиску на бізнес з боку правоохоронних та контролюючих органів у кримінальному, адміністративному та господарському судочинстві.

Справи про адміністративні правопорушення

Захищаємо та представляємо клієнтів у всіх категоріях справ про адміністративні правопорушення, у тому числі щодо корупційних правопорушень, порушень правил дорожнього руху, правопорушень у сфері охорони праці, здоров'я населення, природи та природних ресурсів, промисловості та будівництва, торгівлі, послуг, фінансів та підприємницької діяльності.

Адміністративне право і процес

Відстоюємо інтереси клієнтів у спорах з органами державної влади та місцевого самоврядування, у тому числі фіскальними, митними, пенсійними та іншими дозвільними і контролюючими органами, у справах щодо проходження публічної служби. Здійснюємо досудове та судове оскарження рішень, дій та бездіяльності суб'єктів владних повноважень.

Цивільне право і процес

Забезпечуємо реалізацію прав і обов'язків клієнтів та беремо участь у розгляді цивільних справ, у тому числі щодо укладення та виконання договорів, вирішення спорів з банками, страховими компаніями та іншими фінансовими установами, з питань використання та захисту об'єктів права інтелектуальної власності, опіки та піклування, спадкування.

Господарське право і процес

Супроводжуємо господарську діяльність підприємства, здійснюємо правовий аналіз та розробку усіх видів угод, представляємо інтереси під час переговорів з контрагентами, перед органами державної влади та місцевого самоврядування, у судах та недержавних установах, здійснюємо претензійно-правову роботу, захищаємо права та інтереси під час виконавчого провадження.

Команда

Volkov

Кирило Волков

Керуючий партнер, адвокат, кандидат юридичних наук

Mazalov

Андрій Мазалов

Старший партнер, адвокат

Katsidym

Віталій Кацідим

Керівник практики кримінального права, адвокат

Poberezhnyk

Альона Побережник

Керівник судової практики, адвокат, кандидат юридичних наук

Vorobey

Дмитро Воробєй

Керівник практики безпеки бізнесу та антирейдерства, адвокат

Berezovsky

Андрій Березовський

Керівник офісу у м. Одеса, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент

Levitskiy

Андрій Левицький

Керівник офісу у м. Ужгород, адвокат

Контакти

Copyright © 2021 АО ДІГНА